7 järve maastikukross juhend

 

EESMÄRK

7 järve maastikukrossi eesmärgiks on kerge võistlusmomendiga maastikurattasõidu propageerimine. Eesmärk on kujuneda iga-aastaseks pikaajalise traditsiooni- ja võistlusmomendiga sündmuseks. 

Tegemist on gurmee sõiduga, mis toimub maastikukaitsealal. Sellest tulenevalt on osalejate arv piiratud - sellel aasta rada on veidikene lihtsama olemusega. Sisse jäävad antud piirkonna paremad palad sh "Peale pulssi", seega on kõik teada-tuntud kohad seekord hoopis teistmoodi. Täiendavalt on lisatud üks uus singel "RMK üllatus" ning sees on ka see kord veidikene kruusateed.

VÕISTLUSKLASSID

- Kahesed tiimid: M/N - 2 ringi
- Kahesed segatiimid - 2 ringi
- Fat bike soolo (rehvi mõõt al. 3.8"): M/N - 2 ringi
- Noored kuni 16 eluaastat (k.a.): - 1 ring

OSALUSTASUD

- kuni 16 eluaastat (k.a.): tasuta
- Fat bike soolo: 15€
- Kahe liikmeline tiim: 30€

Alates 16. oktoober, kuni võistluspäeva hommikuni on osalustasud järgmised: soolo sõitja 20€ ning tiimid 40€. Võistluspäeval saab registreerida, kuni kella 11.00-ni!

PÄEVAKAVA

- Kuupäev: 20. oktoober, 2019.a. 
- Koht: Rõõsa, Kose vald, Harjumaa
- Ringi pikkus: ca 12 km
- Start: Kell 12.00
- Numbrite väljastamine ja rajaga tutvumine: Kell 10.00-11.30
- Autasustamine: 14.30
- Sõidujärgne toitlustus: südameid võitnud BoKa pubi poolt

RAJAST

Trass kulgeb rabajärvede vahelistel metsaradadel (singlitel). Pikad tõusud puuduvad, samas natuke kangutamist siiski on. Rajal võib esineda takistusi nagu näiteks maha langenud, kuid ülesõidetavad, puud, purded, pehmemad rajalõigud, juurikad ning natuke ka kruusateed. 

Korraldajameeskond jäteb endale õiguse vastavalt oludele teha planeeritud rajas korrektuure.

AUTASUSTAMINE

Esemeliste auhindadega autasustatakse kolme kiiremat M/N ja/või segatiimi, kolme kiiremat (M/N) soolo sõitjat ning noorte absoluutarvestuse (M/N) võitjaid. 

REGISTREERIMINE

Registreerimismoodul avatakse hiljemalt 01.09.2019. Lisa küsimused tuleb edastada e-posti aadressil info@seitsmejärve.ee. Elektrooniline registreerimine on avatud kuni 18. oktoober (k.a.) kella 20.00-ni. Võistluspäeva hommikul saab registreerida võistluskeskuses, tasuda saab ainult sularahas!

OHUTUS

Iga võistleja osaleb üritusel oma riisikol. Võistleja on kohustatud rajale kaasa võtma täislaetud akuga mobiiltelefoni. Tehnilistes ja muutuvate oludega rajalõikudes tuleb sõita kõrgendatud tähelepanuga, et vältida vigastuste tekkimise võimalust. Korraldaja ei vastuta võistluste käigus purunenud tehnika ja võimalike vigastuste eest!

LISAINFO

Kohale on oodatud kõik kaasaelajad! Võta kaasa pere, sõbrad - kasvõi oma boss! Korraldame huvilistele väikse loodusmatka, kus tutvustame sügisese looduse imesid, nuusutame sammalt ja selgitame mis pagana vägi nende kaaslasi rattaselga ajab. Rajale pakendite kaasa võtmine ja maha loopimine rangelt keelatud. Prahiala on võistluskeskuses uuele ringile minnes. HOIAME LOODUST!


KORRALDAJAD

Kuido Karner: ‭+372 5656 7111‬, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tõnis Kristal: ‭+372 525 2399‬, tõSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ürituse ametlik koduleht http://www.seitsmejärve.ee