• Armas Elo

    Armas Elo

Loosiauhinnad!Meie maailm on pöörlemas uskumatu kiirusega ning iga päev toob meile midagi uut, millel on tähis E ehk ELEKTER! Kes on proovinud sõita erinevate elektriliste ratastega, need teavad mis moodi suu iseenesest iga tõusu peal naerule kisub. See on elamus omaette ning soovime ka meie pakkuda meie osalejatele taas ühe särtsaka elamuse.

Meie üritusel on ennegi huvitavaid auhindu olnud ja me teeme seda taas! Koostöös Audiga me venitame ühe võistlusel osaleja suu naerule ning anname võimaluse nautida tervet nädalavahetusest ühe särtsaka e-tron maasturi seltsis. Selleks ei pea sa midagi muud tegema, kui panema nime kirja ning startima 🙂

 


Jätkame elektri lainel :)

Meie võistlusel osalevaid noori tüdrukuid ja poisse toetab omalt poolt adventures.ee ning samuti annab võimaluse sõita rada läbi nendel, kes kahtlevad oma võimetes. Aga vaata videost lähemalt!

Adventures paneb omalt poolt välja lisaks veel ühe loosiauhinna 300€ väärtuses "Adventures Money", mis annab võitjale võimaluse kasutada seltskonnaga kas kuute elektri FÄT ratast või siis kahte enduuro mootoratast.

 Ka sellel aastal jätkame traditsioonilise akupesuri loosiga. Üks meie võistlusel osaleja saab omale päriseks taas pesuri, millel veebaagi suurus 20 liitrit! Pesuri on omalt poolt välja pannud eraisikuna kose Kose AMK klubiliige Hillar .


 

Oma panuse meie auhinnalistele kohtadele on välja pannud eraisikuna Hilda Rütter väga lahedate saunamütside näol. 

 


Meie vahvale tegevusele on veel õla alla pannud mitmed teised tublid ettevõtted ja kaubamärgid: