2021 aasta 7 järve maastikukrossi osalejate nimekiri

fantic ebike M 8
fantic ebike N 2
Mehed 98
Naised 9
U-16 noormehed 9
U-16 noormehed ebike 1
U-16 neiud 4
   
Kokku osalejaid 131

 


1 Janek Saareoks Soolo sõitja M raske rada
2 Taavet Utt Soolo sõitja M raske rada
3 Risto Erik Sportlove M raske rada
4 Veiko Viira Fatbikers Estonia M raske rada
5 Anneliis Puu Soolo sõitja N raske rada
6 Egert Tammeleht Porter Racing M lihtne rada
7 Ergo Pank Gtonic M raske rada
8 Aivar Lipp A&T Sport Team M raske rada
9 Tarmo Neemela A&T Sport Team M raske rada
10 Tõnu Eelma Rattabaas M raske rada
11 Raido Tonts Haaslava MTB M raske rada
12 Eero Jakobson RedBike M raske rada
13 Õnne- Liina Jakobson RedBike N raske rada
14 Erko Vuks Saue M raske rada
15 Armas Elo GTonic M raske rada
16 Raino Einroos CC Rota Mobilis M raske rada
17 Margo Kippasto Haaslava MTB M raske rada
18 Robertino Kuik Soolo sõitja M lihtne rada
19 Taaro Niin Soolo sõitja M raske rada
20 Raivo Pulst RedBike M raske rada
21 Tõnis Tiedemann Koidu Suusaklubi M raske rada
22 Heiki Talvik Koidu Suusaklubi M raske rada
23 Erkki Stüf Aidu Spordiklubi M raske rada
24 Margus Malva CC Rota Mobilis M raske rada
25 Martin Langerpaur Soolo sõitja M lihtne rada
26 Henri Langerpaur Soolo sõitja M lihtne rada
27 Martin Meltsov Haanja Rattaklubi M raske rada
28 Laur Hiob Soolo sõitja M raske rada
29 Martin Mikk-Kirsme Haaslava MTB M lihtne rada
30 Rasmus Pärsim Haaslava MTB M raske rada
31 Heigo Kopso SAQ SC M raske rada
32 Gea Reimann RedBike N raske rada
33 Ahti Hinnov Soolo sõitja M raske rada
34 Janis Jüriso Z Racing Team M raske rada
35 Alar Sala Soolo sõitja M raske rada
36 Raigo Paas SAQ SC M raske rada
37 Andrei Gristsenko Hawaii Express M raske rada
38 Aaron Parker Järveoja KoMo M lihtne rada
39 Kimmo Ladvas Eesti BMW Klubi M raske rada
40 Arvi Romandi Rae Rattaklubi M raske rada
41 Loore Lemloch CFC N lihtne rada
42 Oskar Lemloch CFC M lihtne rada
43 Marek Musting Soolo sõitja M raske rada
44 Erik Elmanovits Soolo sõitja M raske rada
45 Margus Meidla Soolo sõitja M raske rada
46 Erki Kukk VO2 M raske rada
47 Marco Haas SAQ SC M raske rada
48 Liina Romandi Rae Rattaklubi N raske rada
49 Mattis Alliksoo Soolo sõitja M raske rada
50 Guido Salumäe Soolo sõitja M raske rada
51 Sten Markus Ringi Kalevi Jalgrattakool M lihtne rada
52 Indrek Klaos Z Racing Team M raske rada
53 Ivo Sild Haaslava MTB M raske rada
54 Andres Mäekivi Haaslava MTB M raske rada
55 Anette Teder Haaslava MTB N lihtne rada
56 Christine Teder Haaslava MTB N lihtne rada
57 Roobert Teder Haaslava MTB M lihtne rada
58 Sander Teder Haaslava MTB M lihtne rada
59 Feeliks Teder Haaslava MTB M raske rada
60 Marten Mööl Nõmme Rattaklubi M lihtne rada
61 Roger Voll Soolo sõitja M raske rada
62 Indrek Epner Velohunt ProTeam M raske rada
63 Meelis Luiks Jõelähtme Singel M raske rada
64 Jaanus Simm Hobulaid M raske rada
65 Aare Kährik Hobulaid M raske rada
66 Einar Luiga Soolo sõitja M raske rada
67 Aleksei Razumovski Soolo sõitja M raske rada
68 Hugo Klaos Koidu Suusaklubi M raske rada
69 Marek Valg Soolo sõitja M lihtne rada
70 Taikki Tillemann CC Rota Mobilis M raske rada
71 Siim Ehasalu KTL Fantic-ebike M
72 Karmo Kivimäe Soolo sõitja M raske rada
73 Martti Roomet Vändavellod M raske rada
74 Karl-Erik Kumm Eesti Energia Spordiklubi M raske rada
75 Toomas Zaletajev Soolo sõitja M raske rada
76 Priit Ivanov Hansan M raske rada
77 Age Jaanimets Velo Clubbers N raske rada
78 Ailar Kiristaja Velo Clubbers M raske rada
79 Kert Rungi Soolo sõitja M raske rada
80 Vahur Fuks Dreamclub M raske rada
81 Leila Malva CC Rota Mobilis N raske rada
82 Roland Toome RR Siplased M raske rada
83 Heiki Roomet Soolo sõitja M raske rada
84 Rait Kull Mamily Pro Team Fantic-ebike M
85 Peeter Tarvis Raplamaa rattaklubi KoMo M raske rada
86 Kuldar Reiljan Velo Clubbers M raske rada
87 Lauri Alamets SnowHunters M raske rada
88 Andres Rajamets Keila M raske rada
89 Tarmo Härmaorg Soolo sõitja M raske rada
90 Joel Truusa Soolo sõitja M lihtne rada
91 Andro Metsis Soolo sõitja M raske rada
92 Andrus Vonk Soolo sõitja M raske rada
93 Andrus Aaving Soolo sõitja Fantic-ebike M
94 Eva Aaving Soolo sõitja Fantic-ebike N
95 Varno Pärnoja Freesport M raske rada
96 Peeter Kand Tallinn M raske rada
97 Hardi Teder Haaslava MTB M raske rada
98 Kalev Sildaru Lebo Racing M raske rada
99 Kaito Puusepp Soolo sõitja M raske rada
100 Veiko Isop MeesTulevikust M raske rada
101 Sander Värv REKORD CC M raske rada
102 Hele-Mall Laumets Soolo sõitja Fantic-ebike N
103 Arvi Prants Soolo sõitja Fantic-ebike M
104 Karli Kannenberg Rae Rattaklubi M raske rada
105 Mihkel Muistla Baltic Agro M raske rada
106 Silver Aros Silfer OÜ M raske rada
107 Toomas Tuuna Soolo sõitja M raske rada
108 Kalle Takel Justrent Fantic-ebike M
109 Janno Ester Soolo sõitja M lihtne rada
110 Raivo Pöhönen Soolo sõitja M raske rada
111 Meelis Uustalu Habaja RSK M raske rada
112 Kristjan-Mark Taaler Soolo sõitja M raske rada
113 Aivo Kuldmäe Soolo sõitja Fantic-ebike M
114 Maarja Vuin Veloplus N raske rada
115 Janno Ellermaa GTonic M raske rada
116 Antti Ööbik Rae Rattaklubi M raske rada
117 Bert Reinu Soolo sõitja M lihtne rada
118 Birke Pikkoja Soolo sõitja N raske rada
119 Kristi Märtin Rae Rattaklubi N raske rada
120 Priit Sei SeiCom aknatehas M raske rada
121 Toomas Elling Rae Rattaklubi Fantic-ebike M
122 Andri Sever Soolo sõitja Fantic-ebike M(lihtne rada)
123 Tanel Käär Nortal M raske rada
124 Rein Mölder Haaslava MTB M raske rada
125 Donat Rubtsov Soolo sõitja M raske rada
126 Kaido Saimre Püha Loomaaed M raske rada
127 Maksim Handožko Soolo sõitja Fantic-ebike M
128 Kaiser Beljavski Pärnu Spordiselts Kalev Pärnu Kalev Spordikool N lihtne rada
129 Laur Samlik Hawaii Express M raske rada
130 Diimar Tarajev Haaslava MTB M raske rada
131 Hendri Kask RedBike M raske rada