2021 aasta 7 järve maastikukrossi osalejate nimekiri

 

fantic ebike M 8
fantic ebike N 2
Mehed 80
Naised 7
U-16 noormehed 7
U-16 neiud 2
   
Kokku osalejaid 106

 


RASKE raja osalejate nimekiri

1 Janek Saareoks Soolo sõitja
2 Taavet Utt Soolo sõitja
3 Risto Erik Sportlove
4 Veiko Viira Fatbikers Estonia
5 Anneliis Puu Soolo sõitja
6 Mikk Ristna Soolo sõitja
7 Ergo Pank Gtonic
8 Aivar Lipp A&T Sport Team
9 Tarmo Neemela A&T Sport Team
10 Tõnu Eelma Rattabaas
11 Raido Tonts Haaslava MTB
12 Eero Jakobson RedBike
13 Õnne- Liina Jakobson RedBike
14 Raino Einroos CC Rota Mobilis
15 Margo Kippasto Haaslava MTB
16 Taaro Niin Soolo sõitja
17 Raivo Pulst RedBike
18 Tõnis Tiedemann Koidu Suusaklubi
19 Heiki Talvik Koidu Suusaklubi
20 Erkki Stüf Aidu Spordiklubi
21 Margus Malva CC Rota Mobilis
22 Martin Meltsov Haanja Rattaklubi
23 Laur Hiob Soolo sõitja
24 Rasmus Pärsim Haaslava MTB
25 Heigo Kopso SAQ SC
26 Ahti Hinnov Soolo sõitja
27 Janis Jüriso Z Racing Team
28 Alar Sala Soolo sõitja
29 Kimmo Ladvas Eesti BMW Klubi
30 Marek Musting Soolo sõitja
31 Erik Elmanovits Soolo sõitja
32 Margus Meidla  
33 Liina Romandi Rae Rattaklubi
34 Guido Salumäe Soolo sõitja
35 Indrek Klaos Z Racing Team
36 Ivo Sild Haaslava MTB
37 Andres Mäekivi Haaslava MTB
38 Feeliks Teder Haaslava MTB
39 Roger Voll Soolo sõitja
40 Indrek Epner Velohunt ProTeam
41 Meelis Luiks Jõelähtme Singel
42 Jaanus Simm Hobulaid
43 Aare Kährik Hobulaid
44 Einar Luiga Soolo sõitja
45 Hugo Klaos Koidu Suusaklubi
46 Taikki Tillemann CC Rota Mobilis
47 Karmo Kivimäe Soolo sõitja
48 Martti Roomet Vändavellod
49 Karl-Erik Kumm Eesti Energia Spordiklubi
50 Toomas Zaletajev Soolo sõitja
51 Priit Ivanov Hansan
52 Age Jaanimets Velo Clubbers
53 Ailar Kiristaja Velo Clubbers
54 Kert Rungi Soolo sõitja
55 Vahur Fuks Dreamclub
56 Leila Malva CC Rota Mobilis
57 Roland Toome RR Siplased
58 Heiki Roomet Soolo sõitja
59 Peeter Tarvis Raplamaa rattaklubi KoMo
60 Kuldar Reiljan Velo Clubbers
61 Lauri Alamets SnowHunters
62 Andres Rajamets Keila
63 Tarmo Härmaorg Soolo sõitja
64 Andro Metsis Soolo sõitja
65 Andrus Vonk Soolo sõitja
66 Varno Pärnoja Freesport
67 Peeter Kand Tallinn
68 Hardi Teder Haaslava MTB
69 Kalev Sildaru Lebo Racing
70 Kaito Puusepp Soolo sõitja
71 Rauno Agu Põldotsa RSK
72 Sander Värv REKORD CC
73 Karli Kannenberg Rae Rattaklubi
74 Mihkel Muistla Baltic Agro
75 Silver Aros Silfer OÜ
76 Toomas Tuuna Soolo sõitja
77 Raivo Pöhönen Soolo sõitja
78 Meelis Uustalu Habaja RSK
79 Kristjan-Mark Taaler Soolo sõitja
80 Maarja Vuin Veloplus
81 Janno Ellermaa GTonic
82 Antti Ööbik Rae Rattaklubi
83 Birke Pikkoja Soolo sõitja

 

 


LIHTSA raja osalejate nimekiri

1 Egert Tammeleht Porter Racing
2 Robertino Kuik Soolo sõitja
3 Martin Langerpaur Soolo sõitja
4 Henri Langerpaur Soolo sõitja
5 Aaron Parker Järveoja KoMo
6 Sten Markus Ringi Kalevi Jalgrattakool
7 Anette Teder Haaslava MTB
8 Christine Teder Haaslava MTB
9 Roobert Teder Haaslava MTB
10 Sander Teder Haaslava MTB
11 Marek Valg Soolo sõitja
12 Joel Truusa Soolo sõitja
13 Janno Ester Soolo sõitja
14 Bert Reinu Soolo sõitja

 


Fantic e-bike osalejate nimekiri

1 Aleksei Razumovski Soolo sõitja
2 Siim Ehasalu KTL
3 Rait Kull Mamily Pro Team
4 Andrus Aaving Soolo sõitja
5 Eva Aaving Soolo sõitja
6 Hele-Mall Laumets Soolo sõitja
7 Arvi Prants Soolo sõitja
8 Kalle Takel Justrent
9 Aivo Kuldmäe Soolo sõitja