Tulemused 2020

Koht Number Nimi Klubi Tulemus Kaotus Kiirus Ring 1 Ring 2
RASKE RADA 30 km              
MEHED                
1 95 Erki Kukk vo2 Specialized 1:53:29,9 -- 15.85 km/h 0:58:52 0:54:37
2 33 Margus Malva ProCoating Kostivere Rattatiim 1:53:51,4 +00:21 15.80 km/h 0:58:52 0:54:58
3 14 Henrik Kivilo RedBike 1:54:46,6 +01:16 15.68 km/h 0:58:53 0:55:52
4 13 Tarmo Neemela Team Amps 1:59:29,0 +05:59 15.06 km/h 1:00:43 0:58:45
5 91 Emeri Lepp Kulgur Team 2:00:57,0 +07:27 14.88 km/h 1:02:41 0:58:15
6 45 Rando Marten Evendi CFC 2:03:16,0 +09:46 14.60 km/h 1:03:08 1:00:07
7 79 Lauri Malsroos Sk Saue Tammed 2:04:20,0 +10:50 14.47 km/h 1:03:08 1:01:11
8 156 Raiko Kaldoja Soolo sõitja 2:05:32,4 +12:02 14.33 km/h 1:04:28 1:01:03
9 31 Erkki Stüf Soolo sõitja 2:06:44,3 +13:14 14.20 km/h 1:03:52 1:02:51
10 3 Kert Rungi Soolo sõitja 2:07:56,7 +14:26 14.06 km/h 1:06:22 1:01:33
11 12 Aivar Lipp A&T Sport Team 2:08:28,0 +14:58 14.01 km/h 1:06:23 1:02:04
12 161 Marko Pohl Soolo sõitja 2:11:51,7 +18:21 13.65 km/h 1:06:28 1:05:22
13 11 Ergo Pank Gtonic 2:13:28,1 +19:58 13.48 km/h 1:08:09 1:05:18
14 78 Arvi Romandi Rae Rattaklubi 2:13:37,6 +20:07 13.47 km/h 1:08:30 1:05:07
15 24 Margo Kippasto Haaslava MTB 2:13:38,2 +20:08 13.46 km/h 1:10:50 1:02:47
16 47 Rasmus Pärsim Haaslava MTB 2:13:40,6 +20:10 13.46 km/h 1:10:50 1:02:49
17 16 Maksim Handožko Soolo sõitja 2:14:23,6 +20:53 13.39 km/h 1:10:08 1:04:15
18 6 Veiko Viira Fatbikers Estonia 2:14:25,0 +20:55 13.39 km/h 1:09:11 1:05:13
19 70 Bruno Tamm CC Rota Mobilis 2:14:36,1 +21:06 13.37 km/h 1:09:52 1:04:43
20 2 Ats Kanne Shoproller Kose AMK ct 2:15:07,3 +21:37 13.32 km/h 1:07:15 1:07:51
21 73 Ron Gristsenko CFC 2:16:44,3 +23:14 13.16 km/h 1:10:24 1:06:19
22 114 Ivo Sild Haaslava MTB 2:17:47,1 +24:17 13.06 km/h 1:11:58 1:05:48
23 90 Egon Rembla Sportlove 2:17:57,2 +24:27 13.04 km/h 1:09:10 1:08:46
24 22 Raino Einroos CC Rota Mobilis 2:18:31,1 +25:01 12.99 km/h 1:11:15 1:07:15
25 160 Taikki Tillemann Soolo sõitja 2:18:31,5 +25:01 12.99 km/h 1:13:22 1:05:08
26 37 Siim Ojaver Astro Baltics 2:21:26,8 +27:56 12.72 km/h 1:12:07 1:09:19
27 1 Janek Saareoks Soolo sõitja 2:21:35,5 +28:05 12.71 km/h 1:15:57 1:05:38
28 69 Andrei Gristsenko Hawaii Express 2:22:01,5 +28:31 12.67 km/h 1:14:57 1:07:03
29 131 Indrek Epner ProShop Team 2:23:55,2 +30:25 12.50 km/h 1:00:28 1:23:26
30 51 Marko Sigus Soolo sõitja 2:24:01,4 +30:31 12.49 km/h 1:14:09 1:09:51
31 41 Vaido Padumäe Rimi Cycling Team 2:24:11,9 +30:42 12.48 km/h 1:14:13 1:09:58
32 17 Raido Tonts Haaslava MTB 2:24:24,3 +30:54 12.46 km/h 1:15:01 1:09:22
33 103 Mattis Alliksoo Soolo sõitja 2:24:32,7 +31:02 12.45 km/h 1:12:20 1:12:11
34 162 Roger Voll Soolo sõitja 2:24:39,6 +31:09 12.44 km/h 1:16:58 1:07:41
35 154 Aivo Kaljumäe Soolo sõitja 2:26:00,3 +32:30 12.32 km/h 1:16:40 1:09:20
36 63 Priit Randpõld Team Sutlema 2:27:24,9 +33:55 12.21 km/h 1:17:47 1:09:37
37 125 Feeliks Teder Tartu Ujumisklubi 2:28:47,6 +35:17 12.09 km/h 1:19:47 1:08:59
38 134 Meelis Luiks Jõelähtme Singel 2:29:28,0 +35:58 12.04 km/h 1:19:03 1:10:24
39 113 Indrek Klaos Z Racing Team 2:30:29,8 +36:59 11.96 km/h 1:16:57 1:13:32
40 159 Arvet Žukovitš Soolo sõitja 2:31:43,1 +38:13 11.86 km/h 1:17:24 1:14:18
41 5 Ats Palu Haaslava MTB 2:32:03,5 +38:33 11.83 km/h 1:16:26 1:15:36
42 67 Raigo Paas SAQ SC 2:33:06,6 +39:36 11.75 km/h 1:20:17 1:12:49
43 32 Liivar Saaremäe Shoproller Kose AMK ct 2:33:27,1 +39:57 11.73 km/h 1:20:21 1:13:05
44 43 Laur Hiob Soolo sõitja 2:34:00,8 +40:30 11.68 km/h 1:17:00 1:16:59
45 148 Rolands Putniņš DAKO 2:34:26,4 +40:56 11.65 km/h 1:16:01 1:18:24
46 20 Erko Vuks Saue 2:35:19,9 +41:50 11.58 km/h 1:17:26 1:17:53
47 9 Mikk Ristna Ihamaru Ull 2:36:24,9 +42:54 11.50 km/h 1:18:59 1:17:25
48 42 Martin Meltsov Haanja Rattaklubi 2:36:33,2 +43:03 11.49 km/h 1:09:54 1:26:39
49 109 Guido Salumäe Soolo sõitja 2:37:18,1 +43:48 11.44 km/h 1:18:47 1:18:30
50 4 Risto Erik Sportlove 2:38:08,9 +44:38 11.38 km/h 1:16:00 1:22:08
51 36 Robert Kimmel Soolo sõitja 2:39:02,2 +45:32 11.31 km/h 1:21:30 1:17:32
52 101 Indrek Sootla Soolo sõitja 2:40:38,4 +47:08 11.20 km/h 1:21:16 1:19:21
53 84 Erol Jürgenson SAQ SC 2:40:56,9 +47:26 11.18 km/h 1:21:31 1:19:25
54 85 Erik Elmanovits Soolo sõitja 2:41:09,8 +47:39 11.16 km/h 1:24:32 1:16:37
55 56 Tarmo Alasoo SAQ SC 2:41:57,3 +48:27 11.11 km/h 1:18:57 1:22:59
56 116 Andres Mäekivi Haaslava MTB 2:42:39,9 +49:10 11.06 km/h 1:22:15 1:20:24
57 55 Heigo Kopso SAQ SC 2:42:52,8 +49:22 11.05 km/h 1:23:57 1:18:55
58 92 Joel Juht JJ-Street Active Sport 2:44:18,1 +50:48 10.95 km/h 1:22:41 1:21:36
59 133 Ago Ilves Jõelähtme Singel 2:45:23,0 +51:53 10.88 km/h 1:22:54 1:22:28
60 136 Meelis Kogermann SAQ SC 2:46:13,2 +52:43 10.82 km/h 1:23:59 1:22:14
61 65 Madis Müürsepp Viimsi Rattaklubi 2:46:37,8 +53:07 10.80 km/h 1:24:47 1:21:50
62 83 Marek Musting Soolo sõitja 2:47:19,8 +53:49 10.75 km/h 1:23:27 1:23:52
63 98 Martin Sigus SK Kramp 2:47:31,8 +54:01 10.74 km/h 1:27:18 1:20:13
64 89 Ojari Paas Livesoft Team 2:48:34,4 +55:04 10.67 km/h 1:28:57 1:19:36
65 53 Janno Kruustük SAQ SC 2:49:06,2 +55:36 10.64 km/h 1:22:43 1:26:23
66 15 Tõnu Eelma Rattabaas 2:50:56,6 +57:26 10.52 km/h 1:17:45 1:33:11
67 58 Ahti Hinnov Soolo sõitja 2:52:39,7 +59:09 10.42 km/h 1:31:34 1:21:05
68 26 Tõnu Arrak Velo 2:52:44,9 +59:15 10.41 km/h 1:34:40 1:18:04
69 74 Kimmo Ladvas Eesti BMW Klubi 2:53:50,6 +60:20 10.35 km/h 1:28:10 1:25:40
70 120 Märt Rooden Soolo sõitja 2:56:26,0 +62:56 10.20 km/h 1:28:14 1:28:11
71 94 Viljar Teppo Master Sport 2:58:00,5 +64:30 10.11 km/h 1:30:32 1:27:28
72 157 Patrick Pals Soolo sõitja 3:04:48,0 +71:18 9.74 km/h 1:33:21 1:31:26
73 107 Jaanus Keerberg AMBLA SK 3:05:59,2 +72:29 9.67 km/h 1:35:19 1:30:39
74 93 Margus Meidla Ambla SK 3:05:59,3 +72:29 9.67 km/h 1:35:19 1:30:40
75 147 Aleksei Razumovski Soolo sõitja 3:10:00,8 +76:30 9.47 km/h 1:40:08 1:29:52
76 139 Aare Kährik Hobulaid 3:14:14,4 +80:44 9.26 km/h 1:35:48 1:38:26
77 44 Martin Mikk-Kirsme Haaslava MTB 3:16:54,0 +83:24 9.14 km/h 1:38:03 1:38:50
78 108 Andrus Oruste Soolo sõitja 3:20:53,0 +87:23 8.96 km/h 1:37:25 1:43:27
79 143 Einar Luiga #PalivereEST 3:28:06,2 +94:36 8.64 km/h 1:42:27 1:45:38
80 30 Heiki Talvik Koidu Suusaklubi 3:29:19,9 +95:50 8.59 km/h 1:40:17 1:49:02
81 149 Hugo Klaos Koidu Suusaklubi 3:29:19,9 +95:50 8.59 km/h 1:39:42 1:49:37
82 29 Tõnis Tiedemann Koidu Suusaklubi 3:29:20,2 +95:50 8.59 km/h 1:39:44 1:49:35
83 86 Margus Ustav Soolo sõitja 3:34:18,9 +100:49 8.39 km/h 1:40:35 1:53:43
84 38 Jüri Sankman Soolo sõitja 3:37:15,7 +103:45 8.28 km/h 1:44:23 1:52:52
85 40 Meelis Varik Redbike 3:37:15,9 +103:45 8.28 km/h 1:44:24 1:52:51
86 27 Taaro Niin Soolo sõitja 3:43:06,8 +109:36 8.06 km/h 1:52:02 1:51:04
87 138 Jaanus Simm Hobulaid 3:53:16,1 +119:46 7.71 km/h 1:55:12 1:58:03
- 18 Eero Jakobson fastEST DNF   13.21 km/h 1:08:05  
- 88 Kuido Lemloch niner.ee DNF   11.75 km/h 1:16:32  
- 60 Alar Sala Soolo sõitja DNF   11.23 km/h 1:20:04  
- 155 Erki Kukk Soolo sõitja DNF   9.57 km/h 1:34:01  
- 111 Ranno Kivistik Soolo sõitja DNF   9.34 km/h 1:36:18  
- 87 Tarmo Rebina Soolo sõitja DNF   9.08 km/h 1:39:06  
- 144 Anto Laarmaa Soolo sõitja DNF   8.90 km/h 1:41:04  
- 25 Robertino Kuik A&T Sport DNF   8.79 km/h 1:42:18  
- 146 Asner Kolla Soolo sõitja DNF   8.25 km/h 1:49:01  
- 128 Andre Kütt Adduco Kolimisteenused / AT Sport DNF   8.24 km/h 1:49:10  
- 68 Margo Nigul Soolo sõitja DNF   7.75 km/h 1:56:02  
- 39 Oleg Dorohhov Soolo sõitja DNF   7.36 km/h 2:02:12  
- 10 Siim Tuisk Haaslava MTB DNS        
- 21 Armas Elo Soolo sõitja DNF        
NAISED                
1 7 Anneliis Puu Soolo sõitja 2:28:52,7 -- 12.09 km/h 1:14:59 1:13:53
2 100 Liina Romandi Rae Rattaklubi 2:31:58,2 +03:05 11.84 km/h 1:17:16 1:14:42
3 19 Õnne-Liina Jakobson fastEST 2:34:01,8 +05:09 11.68 km/h 1:17:20 1:16:40
4 59 Carolin Tammsoo Porter Racing 2:58:50,4 +29:57 10.06 km/h 1:31:35 1:27:14
5 64 Merike Meriküla Team Sutlema 3:01:48,1 +32:55 9.90 km/h 1:34:51 1:26:56
6 57 Gea Reimann RedBike 3:17:51,5 +48:58 9.09 km/h 1:38:38 1:39:13
- 104 Helen Alliksoo Soolo sõitja DNF        
- 153 Sirle Lilleoja Redbike DNF        
LIHTNE RADA 11 km              
MEHED                
1 48 Enno Eilo Spordiklubi Rakke 1:04:12,2 -- 10.27 km/h 1:04:12  
2 152 Marek Valg Soolo sõitja 1:07:05,7 +02:53 9.83 km/h 1:07:05  
3 132 Heikki Tõnumaa SAQ SC 1:09:37,8 +05:25 9.47 km/h 1:09:37  
4 135 Silver Soom Soolo sõitja 1:12:51,8 +08:39 9.05 km/h 1:12:51  
5 137 Aivar Kotkas Soolo sõitja 1:23:10,7 +18:58 7.93 km/h 1:23:10  
6 34 Martin Langerpaur Soolo sõitja 1:57:49,5 +53:37 5.60 km/h 1:57:49  
7 150 Mihkel Õnnis Soolo sõitja 2:07:30,5 +63:18 5.17 km/h 2:07:30  
NAISED                
1 142 Liis Grünberg Porter Racing 1:09:41,3 -- 9.47 km/h 1:09:41  
2 61 Katrin Kruusamägi JotLap 1:31:08,7 +21:27 7.24 km/h 1:31:08  
3 106 Annika Tuul JotLap 1:38:38,3 +28:56 6.69 km/h 1:38:38  
4 115 Piret Sirel JotLap 1:41:58,7 +32:17 6.47 km/h 1:41:58  
5 127 Kerli Sild JotLap 1:52:22,3 +42:41 5.87 km/h 1:52:22  
6 105 Ülle Suviste JotLap 1:52:22,6 +42:41 5.87 km/h 1:52:22  
7 158 Käti Kummets Soolo sõitja 1:59:53,0 +50:11 5.50 km/h 1:59:53  
NEIUD                
1 81 Loore Lemloch CFC 1:02:10,9 -- 10.61 km/h 1:02:10  
2 141 Berit Grünberg Porter Racing 1:09:41,8 +07:30 9.46 km/h 1:09:41  
3 121 Anette Teder Tartu Ujumisklubi 1:09:46,3 +07:35 9.45 km/h 1:09:46  
4 145 Liisa Laarmaa Soolo sõitja 1:33:37,7 +31:26 7.04 km/h 1:33:37  
5 122 Christine Teder Tartu Ujumisklubi 2:23:10,3 +80:59 4.60 km/h 2:23:10  
NOORMEHED                
1 102 Lauri Tamm Kalevi Jalgrattakool 0:48:37,2 -- 13.57 km/h 0:48:37  
2 119 Ron Rooni Cfc Spodiklubi 0:51:02,5 +02:25 12.93 km/h 0:51:02  
3 49 Hans Andre Kiigemägi Spordiklubi Rakke 0:56:20,5 +07:43 11.71 km/h 0:56:20  
4 72 Aaron Parker Järveoja KoMo 0:58:30,4 +09:53 11.28 km/h 0:58:30  
5 126 Marten Mööl Nõmme Rattaklubi 0:58:55,4 +10:18 11.20 km/h 0:58:55  
6 8 Egert Tammeleht Porter Racing 1:00:13,1 +11:35 10.95 km/h 1:00:13  
7 123 Roobert Teder Tartu Ujumisklubi 1:04:46,7 +16:09 10.18 km/h 1:04:46  
8 110 Sten Markus Ringi Kalevi Jalgrattakool 1:10:40,3 +22:03 9.33 km/h 1:10:40  
9 82 Oskar Lemloch CFC 1:23:59,5 +35:22 7.85 km/h 1:23:59  
10 71 Kermo Tamm Kalevi Jalgrattakool 1:25:31,4 +36:54 7.71 km/h 1:25:31  
11 35 Henri Langerpaur Soolo sõitja 1:57:49,5 +69:12 5.60 km/h 1:57:49  
12 151 Theodor Õnnis Soolo sõitja 2:07:28,3 +78:51 5.17 km/h 2:07:28  
13 124 Sander Teder Tartu Ujumisklubi 2:21:12,2 +92:34 4.67 km/h 2:21:12