"Jälgige meid, ainult siis saate teada, mida osalejad kirjutavad.
Võta ühendust ja saada oma arvamuslugu."

Viimsi Rattaklubi

Nädalavahetuse meelelahutuse eest hoolitses sel korral Sportlove ja Kose AMK korraldatud 7 järve maastikukross Rõõsal. Menüüs oli 3x10km juurikaid, laudteid, metsasingleid, mülkaid, männiokkaid, tõususid ning veel juurikaid, juurikaid ja juurikaid.

Võistlusformaat nägi ette 3-seid MTB tiime, keda oli rajal lausa kaks: (1) Andre, Kopli ja Kaarel ning (2) Tanel, Tarmo V ja Ojari. FATi sooloklassis esindas klubi Kalle Takel, kes tõi ka auhinnalise kolmanda poodiumikoha!.

„Rada igatahes võimas, kuuldavasti on seal metsavahel veel kilode viisi poognaid, mis võistlustrassist välja jäid, peab uuesti luurele minema!“

- Viimsi Rattaklubi -

Kiiremal MTB tiimil jäi poodium 66 sekundi kaugusele, ent arvestades seda, et Kopli sõitis AINSA võistlejana tsüklokaga, siis oli see igati muljetavaldav saavutus. Seda enam, et lähimad jälitajad olid lausa 8 minuti kaugusel. Kopli tsüklokannatustest annab ehk aimu see, et kiireimad 4 lõpetajat olid fätiga - hommikul mahasadanud vihm ja see rada lihtsalt soosis traktoreid. Kõik startinud jõudsid elusalt ja peaaegu tervelt finišisse, sest kukerpallid, libastumised ja kriimud olid libedatel juurikatel kerged tulema. Rada igatahes võimas, kuuldavasti on seal metsavahel veel kilode viisi poognaid, mis võistlustrassist välja jäid, peab uuesti luurele minema!

Tulemused:
FAT:
1. Erki Kukk (VO2)
3. Kalle Takel (Viimsi Rattaklubi külalisesinejana)

MTB:
1. VeloPlus Torq Pro Team
4. Viimsi Rattaklubi (Team 1)
11. Viimsi Rattaklubi (Team 2)