7JMK rajainfo 2022

Nagu heaks tavaks on saanud, siis taas saavad rattagurmaanid oktroobri teises pooles koguneda Rõõsale, et saada osa ühest tõelisest piduroast 7 JÄRVE MAASTIKUKROSSIST. 

Taaskord oleme mõelnud kõikidele pingutust otsivate MTB fännide peale ning pannud kokku selle aastase raja kõikde lisadega - ikka selleks, et saaksid rajal igat meetrit ise täiel rinnal nautida.

Registreeru juba varakult, sest meie ürituse osalejate arv on piiratud! Vaadatuna eelmise aasta kogemusele, siis soovijaid oli rohkem, kui vabu kohti oli!

Kindlasti võta kaasa pere või semud, kes saavad raja ääres kaasa elades nautida värskendavat sügisloodust. Tänu uuele võistluskeskuse asukohale asub iga rajapunkt stardikohast enam vähem sama kaugel.

RAJAD

- Rajaprofiil: pikad tõusud puuduvad, samas kangutamist siiski on
- Rajajälg: kõvapõhjaline metsatee, juurikad, kivid, jupp kruusateed
- Takistused: ülesõidetavad mahalangenud puud, purded, pehmemad rajalõigud
- Toitumine: HOIAME LOODUST ning rajal geele ei tarbi. Geele jms saab tarbida uuele ringile minnes, kus pakendid saab jätta stardikoridori alale ning me koristame selle ära.

Raja iseloomustus:

Selle aasta raja kohta saame öelda, et varem pole olnud! Uudiseks on olemasolevatest singlitest koostatud uus singel "Pulsirebase singel", mis kokkuvõttes päris huvitav sai. Lisaks juba maratoni läbinutele tuttavad Voorimehe ja Haldja singlid tagurpidi. Samas on mitmeid juppe jäetud sisse panemata, et saaksite neid veidi unustada ning taaskohtuda juba järgmiste sõitude ajal. Aga nikerdamist jagub!

Sellel aastal on 215 tõusumeetrit ringi kohta ning ringipikkuseks 17,2 km. Seega kahe ringi peale kokku taas kena 35 km.

Võitja ajaks prognoosime 1:50h